Kontakt

Galeria

O nas

Ogrody

Nawadnianie ogrodów

Pielęgnacja ogrodów

Trawniki

Jak to robimy?

Zamontujemy Twój system nawadniania.

Zadzwoń teraz!

Wybieramy podzespoły światowych producentów takich jak Rain Bird i Hunter.

Montujemy instalacje od 2017 roku, dlatego wiemy które części są najlepsze.

Nasze systemy są całkowicie automatyczne

Porazmawiajmy o nawadnianiu Twojego ogrodu.

Zadzwoń teraz!

Rabaty z roślinami i trawnik są podlewane w odpowiedni sposób.

Nawadnianie roślin

Wiemy, że woda jest bardzo ważna dla prawidłowego wzrostu roślin.

Nawadnianie ogrodu Góra Kalwaria

Kontakt

Przed wykonaniem projektu systemu nawadniającego sprawdzamy parametry źródła wody oraz pobieramy wymiary terenu z podziałem na trawnik i rabaty z roślinami.

Na podstawie projektu ogrodu rozmieszczamy linie nawadniające i zraszacze w odpowiednich miejscach i odległościach. Unikamy zalewania wodą rabat, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko zachorowania roślin na choroby. Znajomość wartości ciśnienia i wydajności źródła wody pozwala dobrać właściwe parametry podzespołów oraz podzielić je na odpowiednią liczbę sekcji .

 Dzięki powyższym składowym mamy pewność, że instalacja będzie działała prawidłowo.


Systemy nawadniające to najlepszy sposób na pielęgnacje ogrodu. Serwis nawadniania rozłożony w każdym zakątku ogrodu pozwala na ustawienie odpowiedniego zraszania do roślin – dzięki programowi kropelkowemu, woda dociera bezpośrednio do korzeni roślin, a tym samym nie paruje co wiąże się z marnotrawieniem cennych zasobów. To również ogromne ułatwienie w codziennych pracach ogrodowych – systemy nawadniania zdejmują bowiem z nas obowiązek stałego podlewania bez względu na pogodę oraz porę. Serwis nawadniania docenią również osoby, które często podróżują – dalekie wakacje będą teraz możliwe nawet bez sąsiedzkiej pomocy.

 

Jeśli poszukujesz dobrego i sprawdzonego systemu nawadniania w Warszawie, Pruszkowie oraz w okolicy, koniecznie skontaktuj się z nami. Nasze systemy nawadniania dopasujemy do potrzeb twoich oraz roślin, sprawiając że twój ogród przez cały rok będzie prezentował się bujnie i zdrowo, a ty zaoszczędzisz czas na koniecznym podlewaniu przeznaczając go na cieszenie się pięknem zieleni.

Nasza firma wyróżnia się tym, że każdego klienta traktuje indywidualnie. Skontaktuj się z nami, jeżeli poszukujesz osób, które kompleksowo zajmą się instalacją systemu nawadniania terenu zewnętrznego na Twojej posesji. Oferujemy sprzęt automatyczny, który sprawdzi się w zakresie systematycznego nawadniania trawy oraz intuicyjnego podlewania rabat roślinnych. Pracę naszych urządzeń dostosowujemy tak, aby automatyczne nawadnianie działało w sposób odpowiedni do danego terenu. Unikamy przelewania wodą rabat, tym samym redukując ryzyko rozwoju chorób, związanych z zalaniem rośliny.

 

Systemy nawadniania Warszawa

Nasz zespół składa się ze specjalistów, posiadających profesjonalną wiedzę, dotyczącą instalacji automatycznych systemów nawadniania. Siedziba naszej firmy mieści się w Górze Kalwarii. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą właścicieli ogrodów nie tylko stąd, ale też z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Otwocka, Konstancina-Jeziorny i okolicznych miejscowości.

Automatyczne nawadnianie ogrodu Warszawa

Instalacje ze zraszaczami charakteryzują się szerokim zasięgiem, a to sprawia, że sprawdzą się w przypadku dużych połaci trawników. Tego typu narzędzia przydają się także na terenach zielonych, na których korzysta się z maszyn i urządzeń do pielęgnacji trawników. Takie rozwiązanie zmniejsza ryzyko uszkodzenia przewodów, doprowadzających wodę.

Automatyczne nawadnianie – instalacje ze zraszaczami

 

W naszej pracy korzystamy z systemów nawadniania, które są całkowicie automatyczne. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu dopasowanie systemu do indywidualnego ogrodu. Jest to rozwiązanie, pozwalające na osiągnięcie dobrych rezultatów w każdym przypadku. Tworząc indywidualne systemy nawadniania, pozwalamy Ci zaoszczędzić czas, który byłby przeznaczony na samodzielne podlewanie roślin.

 

Wykonujemy usługi automatycznego nawadniania. Korzystając z naszej pomocy, możesz utrzymać ogród w idealnym stanie bez konieczności wykonywania ciężkich prac ręcznych.

Automatyczne nawadnianie ogrodów– jak działamy?

Nawadnianie ogrodów to jeden z podstawowych elementów pielęgnacji całego ogrodu. Bardzo ważne jest odpowiednie nawadnianie zarówno trawnika, jak i rabat z roślinami. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi automatycznego nawadniania ogrodów nie tylko w Górze Kalwarii, ale także nawadnianie w Warszawie, Otwocku, Piasecznie czy Grójcu. Skontaktuj się z nami, jeżeli poszukujesz specjalistów w zakresie systemów nawadniających do Twojego ogrodu.

Nawadnianie ogrodów Warszawa