Profesjonalne zakładanie ogrodów 

Nasze usługi nie ograniczają się tylko i wyłącznie do pielęgnacji istniejącego już ogrodu. Oferujemy projekty od zera, wraz z kształtowaniem terenu, zakładaniem trawników, oświetlenia, czy wykonywaniem małej architektury ogrodowej. Usługi świadczymy nie tylko na terenie Góry Kalwaria. W naszej ofercie znajduje się także zakładanie ogrodów w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziornie, Grójcu i okolicach. Zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane posiadaniem pięknego, zielonego ogrodu, do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Zakładanie ogrodów– jakie usługi realizujemy?

 

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę o takie działania, jak:

  • niwelacje;
  • instalacje automatycznych systemów nawadniających;
  • odwadnianie terenu;
  • montaż oświetlenia;
  • kształtowanie terenu (tworzenie powierzchni utwardzonych);
  • zakładanie i pielęgnacja trawników;
  • montaż małej architektury ogrodowej;
  • tworzenie tarasów;
  • wykonywanie nasadzeń;
  • montaż ogrodzenia, obrzeży, mat ogrodowych.

 

Zakładanie ogrodówwykonywane jest przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wiedzą, jak powinien wyglądać ładny, zadbany ogród. Do wykonywania prac wykorzystujemy wysokiej jakości narzędzia, posługując się najnowszymi osiągnięciami technologii w zakresie zakładania ogrodów.

Zakładanie ogrodów– jak wygląda wykonywanie usług?

Zaprojektowanie pięknego ogrodu to proces, wymagający dużej wiedzy i zaangażowania, dlatego zakładanie ogrodównajlepiej zlecić profesjonalistom, czyli nam. Naszej firmie zależy przede wszystkim na zadowoleniu klientów, dlatego każdy projekt tworzymy indywidualnie w konsultacji ze zleceniodawcami.

 

Realizację usługi rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z terenem ogrodu i na podstawie naszych wniosków, tworzymy pierwotny projekt, który przedstawiamy klientowi. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i staramy się słuchać wymagań zleceniodawców, aby wykonać dokładnie to, czego oczekują. Prace projektowe wykonujemy już nawet na poziomie zagospodarowania pustych przestrzeni, choć oferujemy też zakładanie ogrodów częściowo zaprojektowanych.

Zakładanie ogrodów – Góra Kalwaria, Warszawa, Otwock i inne

Jeżeli interesuje Cię usługa zakładania ogrodów zapraszamy do kontaktu – siedziba naszej firmy mieści się w Górze Kalwarii, a usługi świadczymy w Warszawie, Piasecznie, Otwocku, Piasecznie, Grójcu, Konstancinie-Jeziornie i okolicznych miejscowościach. Gwarantujemy pełną precyzję działań z wykorzystaniem najlepszych narzędzi. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby stworzyć ogrody marzeń, oparte na indywidualnych wymaganiach.

Dla Państwa komfortu poszerzamy swój zakres usług, aby wykonać aranżację kompleksowo. Jako wykonawca zajmujemy się całą logistyką związaną z prowadzeniem powierzonego nam projektu.
Wykonujemy:
-niwelacje
-odwodnienie
-nawadnianie
-oświetlenie
-powierzchnie utwardzone
-trawnik
-montaż małej architektury ogrodowej
-taras
-montaż obrzeży, siatek, mat ogrodowych
-nasadzenia

Trawniki

Kontakt

Galeria

Pielęgnacja ogrodów

Nawadnianie ogrodów

Ogrody

O nas

Nawadnianie ogrodu Góra Kalwaria
Zakładanie trawników

Kontakt