Kontakt

Zakładanie trawników
Nawadnianie ogrodu Góra Kalwaria

O nas

Ogrody

Nawadnianie ogrodów

Pielęgnacja ogrodów

Galeria

Kontakt

Trawniki

Dla Państwa komfortu poszerzamy swój zakres usług, aby wykonać aranżację kompleksowo. Jako wykonawca zajmujemy się całą logistyką związaną z prowadzeniem powierzonego nam projektu.

Wykonujemy:

-niwelacje

-odwodnienie

-nawadnianie

-oświetlenie

-powierzchnie utwardzone

-trawnik

-montaż małej architektury ogrodowej

-taras

-montaż obrzeży, siatek, mat ogrodowych

-nasadzenia


Jeżeli interesuje Cię usługa zakładania ogrodów zapraszamy do kontaktu – siedziba naszej firmy mieści się w Górze Kalwarii, a usługi świadczymy w Warszawie, Piasecznie, Otwocku, Piasecznie, Grójcu, Konstancinie-Jeziornie i okolicznych miejscowościach. Gwarantujemy pełną precyzję działań z wykorzystaniem najlepszych narzędzi. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby stworzyć ogrody marzeń, oparte na indywidualnych wymaganiach.

Zakładanie ogrodów – Góra Kalwaria, Warszawa, Otwock i inne

Zaprojektowanie pięknego ogrodu to proces, wymagający dużej wiedzy i zaangażowania, dlatego zakładanie ogrodównajlepiej zlecić profesjonalistom, czyli nam. Naszej firmie zależy przede wszystkim na zadowoleniu klientów, dlatego każdy projekt tworzymy indywidualnie w konsultacji ze zleceniodawcami.

 

Realizację usługi rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z terenem ogrodu i na podstawie naszych wniosków, tworzymy pierwotny projekt, który przedstawiamy klientowi. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i staramy się słuchać wymagań zleceniodawców, aby wykonać dokładnie to, czego oczekują. Prace projektowe wykonujemy już nawet na poziomie zagospodarowania pustych przestrzeni, choć oferujemy też zakładanie ogrodów częściowo zaprojektowanych.

Zakładanie ogrodów– jak wygląda wykonywanie usług?

 

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę o takie działania, jak:

 

Zakładanie ogrodówwykonywane jest przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wiedzą, jak powinien wyglądać ładny, zadbany ogród. Do wykonywania prac wykorzystujemy wysokiej jakości narzędzia, posługując się najnowszymi osiągnięciami technologii w zakresie zakładania ogrodów.

Zakładanie ogrodów– jakie usługi realizujemy?

Nasze usługi nie ograniczają się tylko i wyłącznie do pielęgnacji istniejącego już ogrodu. Oferujemy projekty od zera, wraz z kształtowaniem terenu, zakładaniem trawników, oświetlenia, czy wykonywaniem małej architektury ogrodowej. Usługi świadczymy nie tylko na terenie Góry Kalwaria. W naszej ofercie znajduje się także zakładanie ogrodów w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziornie, Grójcu i okolicach. Zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane posiadaniem pięknego, zielonego ogrodu, do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Profesjonalne zakładanie ogrodów